Gdzie i jak

Działamy?

EMEA Business Services

Warszawa

Jesteśmy jednym z czterech regionalnych Centrów Administracyjnych Diebold Nixdorf na świecie. Wspieramy oddziały firmy w 21 krajach w Europie, Ameryce i Afryce. Zatrudniamy ponad 170 wysoko wykwalifikowanych i pełnych pasji specjalistów, którzy w 17 językach prowadzą obsługę partnerów z niemal całego świata.

Pracujemy w małych kilkuosobowych grupach, odpowiadających najczęściej za dany kraj lub region. Tworzymy również zespoły eksperckie, nadzorujące określony proces we wszystkich obsługiwanych jednostkach oraz grupy projektowe, realizujące konkretne przedsięwzięcia.

Zadania powierzone naszym pracownikom dostosowujemy do ich oczekiwań i predyspozycji. Staramy się, by były one ciekawe i miały możliwie najszerszy zakres. Tym, którzy chcą rozwijać się w ramach naszych struktur, otwieramy ścieżkę kariery na stanowiska eksperckie i kierownicze.

Zapewniamy do tego odpowiednie narzędzia i szkolenia. Stanowimy zgrany, międzynarodowy zespół, który daje wyjątkową okazję do szlifowania znajomości języków oraz umożliwia poznanie różnych kultur, stylów życia i przekonań.