Gdzie i jak

Działamy?

Head Office

Warszawa

W centrali naszej firmy pracuje około 500 specjalistów. Są to nie tylko nasze zespoły wspierające, takie jak Human Resources, Administracja, Marketing czy Księgowość. To właśnie tu znajduje się Serwis Diebold Nixdorf, który zapewnia kompleksową obsługę w zakresie serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego oraz wsparcia technicznego.

Jego idea oparta jest na własnej sieci oraz zapewnieniu Klientom serwisu urządzeń własnych i innych producentów. Serwisujemy dostarczany przez siebie sprzęt i oprogramowanie – zaczynając od systemów POS i peryferii kasowych, przez bankomaty, wpłatomaty oraz dyspensery kasjerskie z zamkniętym obiegiem gotówki (recycling) aż do terminali i systemów płatniczych EFT-POS. Oprócz tego udostępniamy także usługę Multivendor – możliwość serwisowania wszystkich urządzeń, niezależnie od ich producenta.

Nasi inżynierowie szkoleni są w Serwisowym Centrum Szkoleniowym w Niemczech oraz siedzibie Serwisu w Warszawie.

Posiadamy również Centrum Monitorowania, które oferuje stałą kontrolę, szybkie wykrywanie awarii lub zakłóceń w pracy, możliwość podjęcia natychmiastowej reakcji, optymalizacja załadunku gotówki do bankomatów czy też zdalną aktualizację oprogramowania.