zobacz

Oferty
Pracy

Inżynier 2 Linii Wsparcia Produktu IT z językiem angielskim

Twoje zadania:

  • udzielanie zdalnego wsparcia technicznego oraz pomocy merytorycznej w zakresie systemów IT obsługiwanych przez Diebold Nixdorf
  • zapewnienie prawidłowej pracy systemów informatycznych, oprogramowania, sprzętu oraz sieci teleinformatycznej
  • rozwiązywanie incydentów w oparciu o analizę logów systemowych i aplikacyjnych oraz innych dostępnych danych
  • procesowanie incydentów w oparciu o SLA i OLA
  • współpraca z 3 linią wsparcia, developerami i architektami aplikacji przy rozwiązywaniu globalnych incydentów

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • naprawdę międzynarodowe środowisko, w naszym biurze pracują osoby ze wszystkich kontynentów
  • praktykę w językach obcych – usłyszysz ich tu aż 19
  • kartę Multisport
  • opiekę medyczną
  • ubezpieczenie

Wymagania:

  • doświadczenie we wsparciu systemów informatycznych
  • doświadczenie w pracy z systemami ticketowymi
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (poziom min. B2)
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • samodzielność w ramach powierzonych obowiązków
  • zaangażowanie
  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym

Mile widziane będą:

  • znajomość języków SQL i T-SQL
  • znajomość C++ lub Delphi

Administratorem danych jest Diebold Nixdorf BPO Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa 02-226, Popularna 82 . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych tekst jednolity: Dz. U. z 2016 r. poz. 922.

Lokalizacja Wrocław
Wymagany
język
Angielski
Global Center
czytaj
więcej