zobacz

Oferty
Pracy

Inżynier 2 Linii Wsparcia Produktu IT z językiem niemieckim

Twoje zadania:

  • udzielanie zdalnego wsparcia technicznego oraz pomocy merytorycznej w zakresie systemów IT obsługiwanych przez Diebold Nixdorf
  • zapewnienie prawidłowej pracy systemów informatycznych, oprogramowania, sprzętu oraz sieci teleinformatycznej
  • rozwiązywanie incydentów w oparciu o analizę logów systemowych i aplikacyjnych oraz innych dostępnych danych
  • procesowanie incydentów w oparciu o SLA i OLA
  • współpraca z 3 linią wsparcia, developerami i architektami aplikacji przy rozwiązywaniu globalnych incydentów

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • naprawdę międzynarodowe środowisko, w naszym biurze pracują osoby ze wszystkich kontynentów
  • praktykę w językach obcych – usłyszysz ich tu aż 19
  • kartę Multisport
  • opiekę medyczną
  • ubezpieczenie

Wymagania:

  • doświadczenie we wsparciu systemów informatycznych
  • doświadczenie w pracy z systemami ticketowymi
  • bardzo dobra znajomość języków niemieckiego i angielskiego (poziom min. B2)
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • samodzielność w ramach powierzonych obowiązków
  • zaangażowanie
  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym

Mile widziane będą:

  • znajomość języków SQL i T-SQL
  • znajomość C++ lub Delphi

Data controller is Diebold Nixdorf BPO Sp. z o.o. with its registered seat in Warsaw (Poland), Popularna Street 82. Your personal data are being collected in order to conduct recruitment process and may be disclosed to other entities of our capital group. You have the right of access to your personal data and the right to rectify these data. Submission of your personal data in the scope referred to in the Labor Code of 26 June 1974 and its implementing acts is obligatory. Submission of your additional personal data is voluntary.

Lokalizacja Wrocław
Wymagany
język
Angielski Niemiecki
Global Delivery Center EMEA
czytaj
więcej