zobacz

Oferty
Pracy

Młodszy Specjalista w dziale OTC z językiem francuskim

Twoje zadania:

  • Administrowanie zamówieniami sprzedaży w systemie;
  • Tworzenie i kontrolowanie zleceń do dostawców;
  • Wystawianie faktur;
  • Ścisła współpraca z oddziałami firmy na świecie.

Oferujemy:

  • Międzynarodowe środowisko pracy;
  • Szkolenie od pierwszego dnia pracy;
  • Możliwość korzystania na co dzień z języków obcych;
  • Prywatną opiekę medyczną z pakietem rodzinnym;
  • Ubezpieczenie na życie i wypadkowe w ramach polisy grupowej;
  • Multisport;
  • Świeże owoce w każdy piątek;
  • 26 dni urlopu niezależnie od stażu pracy.

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego i francuskiego na poziomie min. B2- warunek konieczny;
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów;
  • Dobra znajomość obsługi programu MS Excel;
  • Dobra organizacja pracy;
  • Skrupulatność;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne;
  • Zorientowanie na pracę zespołową;
  • Zdolność szybkiego przyswajania wiedzy.

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Diebold Nixdorf BPO Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (02-305) przy ul. Aleje Jerozolimskie 142B, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000033383 (dalej jako: „Spółka”).

Lokalizacja Warszawa
Wymagany
język
Angielski Francuski
EMEA Business Services
czytaj
więcej